Adept - ośrodek szkolenia kierowców Białystok. Dojazd autobusami linii 6, 13, 18 w kierunku osiedla Wygoda.

bialystok.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Adept
 Adept
ul. Ks. A. Syczewskiego 8 lok. 115 i 123
Białystok
tel. kom. 501 433 332, 609 576 484
Adept

Zastanawiasz się, który ośrodek wybrać? Nie zawsze najbliższy oznacza najlepszy, nie zawsze "duży" daje więcej. Wybierz profesjonalistów, którzy nauczą Cię prawidłowego zachowania na drodze. Nasi instruktorzy mają do tego odpowiednie przygotowanie. Przez wiele lat byli funkcjonariuszami Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, a po zakończeniu czynnej służby przeszkolili już setki osób, które bezpiecznie poruszają się po drogach.

Podczas zajęć nie skupiamy się tylko i wyłącznie na "zadaniach egzaminacyjnych", a wręcz odwrotnie - wykraczamy poza ustalone ramy szkolenia, poruszając elementy prawa karnego, prawa wykroczeń związanych z ruchem drogowym, wskazujemy "czarne punkty" na głównych ciągach komunikacyjnych oraz uczymy postępowania z zakładami ubezpieczeń w przypadku kolizji czy też wypadku.

Na naszych zajęciach nie ma tzw. bloków tematycznych, oznaczających w praktyce, że na kurs można zapisać się w każdej chwili. Proszę sobie odpowiedzieć na pytanie, czy można prawidłowo nauczyć osobę, na przykład, zasad pierwszeństwa na skrzyżowaniu, jeżeli nie zna się definicji skrzyżowania oraz znaków drogowych? A tak dzieje się w przypadku bloków tematycznych.

Na naszych kursach zebrana jest grupa osób, która jest szkolona od początku do końca, czyli do zdania egzaminu. Na zajęcia teoretyczne zapraszamy również osoby, posiadające prawo jazdy, a które chcą przypomnieć sobie przepisy. Osoby takie mogą uczestniczyć w zajęciach bezpłatnie, w charakterze tzw. wolnego słuchacza, oczywiście w miarę wolnych miejsc. Szkolimy również osoby, które posiadają prawo jazdy, a nie czują się zbyt pewnie za kierownicą.

  << ADAMUS   ADJ Akademia Dobrej Jazdy >>
 
Adept - ośrodek szkolenia kierowców w Białymstoku. Podczas jazdy będziesz jeździć przez pełną godzinę, a nie stać i czekać, aż instruktor załatwi swoje sprawy.
© Copyrightbialystok.nauka-prawo-jazdy.pl