Auto Szkoła Stanley Białystok. Prowadzimy szkolenie kandydatów na kierowców kat. B.

bialystok.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Auto Szkoła Stanley
 Auto Szkoła Stanley
ul. Legionowa 9/1 lok.122
15-281 Białystok
tel. kom. 602 48 88 90
Auto Szkoła Stanley

Auto szkoła Stanley zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą uzyskać uprawnienia kat. B, do udziału w zajęciach teoretycznych i praktycznych, umożliwiających osiągnięcie założonego przez Was celu.

Duży profesjonalizm i doświadczenie połączone z najnowszymi metodami nauczania, wykorzystującymi nowoczesne środki dydaktyczne (programy audiowizualne, filmy, plansze) gwarantują miłą i bezstresową atmosferę.

Informacje Auto szkoła Stanley prowadzi szkolenia kandydatów na kierowców kat. B. W niedalekiej przyszłości planuje poszerzenie oferty o kat. A.

Szkolenie podstawowe na kategorię B można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia. Obejmuje ono 30 godz. lekcyjnych (45 min) zajęć teoretycznych oraz 30 godz. (60 min) zajęć praktycznych. Zajęcia teoretyczne przeprowadzane są w małych grupach. Istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z dodatkowych zajęć teoretycznych i utrwalenia posiadanej już wiedzy na zajęciach z innymi grupami. Swoim kursantom zapewniamy skorzystanie po promocyjnych cenach z dodatkowych zajęć praktycznych.

  << AUTO MOC   Białostocka Akademia Jazdy EGZAMINATOR >>
 
Auto Szkoła Stanley w Białymstoku. Z nami zdasz bez problemu!
© Copyrightbialystok.nauka-prawo-jazdy.pl