Job Safety Ośrodek Szkoleniowy Białystok. Sprawy niemożliwe załatwiamy od ręki, cuda zajmują nam trochę czasu...

bialystok.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Job Safety Ośrodek Szkoleniowy
 Job Safety Ośrodek Szkoleniowy
ul. Hubala 31
15-174 Białystok
tel. kom. 602 777 926

Sprawy niemożliwe załatwiamy od ręki, cuda zajmują nam trochę czasu...

Korzystając z usług Job Safety macie Państwo pewność obniżenia kosztów działalności Swojej Firmy poprzez kompleksową obsługę w zakresie BHP. Zlecenie firmie zewnętrznej wyżej wymienionych zadań, należy do najefektywniejszych strategii zarządzania przedsiębiorstwem.

Dzięki outsourcingowi, Państwa podmiot gospodarczy może zrezygnować z wielu czasochłonnych funkcji i skupić się na tym, co robi najlepiej, czyli podstawowej działalności. Przenosząc część swoich funkcji na wykonawcę usługi uzyskujecie Państwo wykonanie zadań niższym kosztem, z gwarancją wysokiej jakości.

Podstawową działalnością Job Safety jest organizowanie i prowadzenie szkoleń: wstępnych i okresowych w dziedzinie BHP, w zakresie udzielania pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej i HACCP.

Spośród wielu osiągnięć należy wspomnieć o tym, że nasz ośrodek jest sygnatariuszem Europejskiej Karty Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Jako sygnatariusz EKBRD organizujemy specjalistyczne szkolenia dla kierowców zawodowych.

  << GLOBAL Ośrodek Szkolenia Kierowców   OSK Jaron >>
 
Job Safety Ośrodek Szkoleniowy w Białymstoku. Spośród wielu osiągnięć należy wspomnieć o tym, że nasz ośrodek jest sygnatariuszem Europejskiej Karty Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
© Copyrightbialystok.nauka-prawo-jazdy.pl