Adept Ośrodek Szkolenia Kierowców Białystok. Postaw na prawdziwych profesjonalistów!

bialystok.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Ośrodek Szkolenia Kierowców ADEPT
 Ośrodek Szkolenia Kierowców ADEPT
ul. Ks. A. Syczewskiego 8 lok 115
Białystok
tel. kom. 501 433 332

Zastanawiasz się, który ośrodek wybrać? Nie zawsze najbliższy oznacza najlepszy, nie zawsze "duży" daje więcej. Wybierz profesjonalistów, którzy nauczą Cię prawidłowego zachowania na drodze. Nasi instruktorzy mają do tego odpowiednie przygotowanie. Przez wiele lat byli funkcjonariuszami Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, a po zakończeniu czynnej służby przeszkolili już setki osób, które bezpiecznie poruszają się po drogach.

Podczas zajęć nie skupiamy się tylko i wyłącznie na „zadaniach egzaminacyjnych”, a wręcz odwrotnie – wykraczamy poza ustalone ramy szkolenia, poruszając elementy prawa karnego, prawa wykroczeń związanych z ruchem drogowym, wskazujemy „czarne punkty” na głównych ciągach komunikacyjnych oraz uczymy postępowania z zakładami ubezpieczeń w przypadku kolizji czy też wypadku. Na naszych zajęciach nie ma tzw. bloków tematycznych, oznaczających w praktyce, że na kurs można zapisać się w każdej chwili.

  << OSK Prima Sorta   Ośrodek Szkolenia Kierowców Ekonomik >>
 
Adept - Ośrodek Szkolenia Kierowców w Białymstoku. Wybierz profesjonalistów, którzy nauczą Cię prawidłowego zachowania na drodze.
© Copyrightbialystok.nauka-prawo-jazdy.pl