Ośrodek Szkolenia Kierowców ODJAZD T.Piekut Białystok. Naszym celem jest wyszkolenie i przygotowanie kandydatów na kierowców do pozytywnego zaliczenia egzaminu państwowego oraz do bezpiecznego prowadzenia pojazdu

bialystok.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Ośrodek Szkolenia Kierowców ODJAZD T.Piekut
 Ośrodek Szkolenia Kierowców ODJAZD T.Piekut
ul. Upalna 1A lok.73
15-668 Białystok
tel. kom. 602 777 774
Ośrodek Szkolenia Kierowców ODJAZD T.Piekut

Jesteśmy Ośrodkiem szkolącym w zakresie prawa jazdy kategorii B. Naszym celem jest wyszkolenie i przygotowanie kandydatów na kierowców do pozytywnego zaliczenia egzaminu państwowego oraz do bezpiecznego prowadzenia pojazdu. Specjalizujemy się w szkoleniach podstawowych kat.B. W przyszłości planujemy poszerzenie szkoleń o dalsze kategorie. Profesjonalne materiały multimedialne sprawiają, że zajęcia teoretyczne są ciekawsze a wiadomości są lepiej i szybciej przyswajane przez kandydatów na kierowców.

Jesteśmy Ośrodkiem szkolącym w zakresie prawa jazdy kategorii B. Naszym celem jest wyszkolenie i przygotowanie kandydatów na kierowców do pozytywnego zaliczenia egzaminu państwowego oraz do bezpiecznego prowadzenia pojazdu. Specjalizujemy się w szkoleniach podstawowych kat.B. W przyszłości planujemy poszerzenie szkoleń o dalsze kategorie. Profesjonalne materiały multimedialne sprawiają, że zajęcia teoretyczne są ciekawsze a wiadomości są lepiej i szybciej przyswajane przez kandydatów na kierowców. Nasza kadra jest sympatyczna, miła i życzliwa a co najważniejsze cierpliwa. Dla nas jest bardzo ważne, aby szkolenie odbywało się profesjonalnie a zarazem bezstresowo i w miłej atmosferze. Tok nauczania jest dostosowany do indywidualnych predyspozycji i potrzeb klienta. Naszym celem jest nie tylko przygotowanie Cię do pomyślnego zdania egzaminu, ale co ważniejsze do bezpiecznej jazdy już po odebraniu upragnionego "prawka"! Kierowcy uczący się u nas dobrze rozumieją przepisy ruchu drogowego i świetnie mają opanowaną technikę prowadzenia pojazdu. Szkolenie prowadzimy w dobrze wyposażonej sali a do dyspozycji oferujemy nowe samochody NISSAN MICRA.

  << Ośrodek Szkolenia Kierowców Fastcar   Ośrodek Szkolenia Kierowców REKRUT >>
 
Ośrodek Szkolenia Kierowców ODJAZD T.Piekut w Białymstoku. Jesteśmy Ośrodkiem szkolącym w zakresie prawa jazdy kategorii B.
© Copyrightbialystok.nauka-prawo-jazdy.pl